Znáte městský dvoupodlažní svět

Bydlení v bytě nemusí být jen stísňující. Pokud chcete mít pocit, že bydlíte v rodinném domě, ale přitom milujete život v centru rušného města, ideální volbou pro vaše bydlení je mezonet.

Slovo mezonet pochází z francouzského une maisonette, což v doslovném překladu znamená domeček. Mezonet v našich končinách znamená dvoupodlažní byt, zajímavě architektonicky řešený, který propojuje patra schodištěm.

Krásné bydlení v domě, který se nachází v bytovce, naleznete na Slovensku v centru každého města. Třeba však dobře hledat. Dnes jsme pro vás vybrali 5 stylových mezonetů, ve kterých můžete vyzkoušet pravé francouzské bydlení.

  1. Pohodu domova najdete iv Košickém mezonetu, který vás přímo okouzlí svým klidem. Je tak prostorný, že skutečně nahrazuje rodinný dům. I v centru velkoměsta.
  2. Pro ty, kteří milují divoký život velkoměsta. Přes den relax, v noci zábava. Pro aktivní a produktivní lidi, kteří vědí, co v životě chtějí je tento typ bytu zajímavou volbou.
  3. Francouzské bydlení v metropoli Slovenska pro celou rodinu. Chcete-li se cítit jako v rodinném domě, toto je pro vás ta správná volba. S bezpečným balkonem a stylovým schodištěm.
  4. V srdci středního Slovenska najdete architektonický skvost, kterému se jen těžko odolává. Minimalisticky zařízený mezonet v centru Žiliny je spojením umění a luxusu.
  5. Bydlete se stylem v Trnavě! Pro ty kteří mají spoustu přátel nebo velkou rodinu je tento byt jako stvořený. Obrovský prosvětlený prostor je vhodný pro časté oslavy a zabaví se i děti.
- Reklama -pr článek

Nejnovější články