Žena si postavila minidům v horách

Klid, pohoda a čistá krása. V přírodě, která je balzámem na duši. Přesně tak, jako pohádkový minidomeček, který v sobě nese výjimečnost vintage stylu.

Každý člověk potřebuje svůj prostor, ve kterém se bude cítit dobře. Tato svatyně pohody už na první pohled vypadá jako domov lesní víly, jejíž prací je létat mezi stromy, sbírat jahody a sušit houby. Avšak víla v ní nebydlí. V malé chatce tráví čas útlá blondýna se svými psími mazlíčky. Nachází v ní klid, odpočinek od každodenní reality.

Příběh malé chatky začal tehdy, když se Sandy rozhodla říct dost. Dvě zaměstnání na plný úvazek a žádné volno ji přinutili zastavit se. A zastavila se na kouzelném místě. Překrásná malá chatka ve viktoriánském stylu se ukrývá hluboko v Catskillských horách nedaleko New Yorku. Sandy ji zrekonstruovala pomocí vlastních rukou, s elektřinou či střechou jí pomáhal její manžel. Během celé doby samozřejmě psala blog, který se těšil oblibě u milovníků vintage stylu. Slovnímu spojení malý dům dala zcela nový rozměr.

Po čase si jí všimly snad největší americké noviny, do kterých poskytla rozhovor a tím se z ní stala mediální hvězda. Její chatka způsobila obrovský rozruch. I takhle lze přežít americký sen. Ze dne na den.

- Reklama -pr článek

Nejnovější články