Tento byt do sebe zapadá jako skládačka lego

Mnozí z nás trpí tím, že v jejich bytě či domě je málo místa. Jak ale vyřešit tento problém, aniž bychom jej museli řešit změnu nemovitosti? Odpověď na tuto otázku je jednoduchá. Stačí mít dobrý nápad, chytré ruce a řešení problému je na světě. Jedním z nich je BYT JAKO LEGO.

Španělská architektka Barbara Appolloni navrhla byt ve stylu lega, který je vhodný pro všechny malé prostory. Byt který navrhla se nachází se v Barceloně. Majitelem je Christian Slater, jehož malé prostory bytu nedovolovaly velký a prostorný nábytek. Nechal se inspirovat prostorově úsporným nábytkem na palubách lodí, stejně jako čistými liniemi malých japonských domácností. Takové byty jsou velmi vhodné, protože šetří prostor a nejlepší je, pokud zde bydlí jeden případně i dva lidé.

Díky jednoduché konstrukci materiálů se podařilo byt připravit přesně tak, aby ušetřil co nejvíce místa. Stejně jako skládačce Lego všechno do sebe krásně zapadá a tak může vytvořit dokonalý systém. Posuďte, jak se vám tento Lego byt zamlouvá. Nechali byste se na tuto úsporu místa namluvit?

- Reklama -pr článek

Nejnovější články