Nejkrásnější dětský pokoj

Dětský pokoj. Místo, kde vaše ratolesti prosnívají své dětství. Místo, ve kterém tráví nejvíc času. Místo, kde si s kamarády či sourozenci staví bunkr z peřin a polštářů. První tajemství, nejlepší plyšový kamarád, oblíbená panenka. Ve velkém království malých rošťáků je všechno. Od první kresby přes oblíbenou knížku až po ztracenou ponožku s dírou na palci. Proto by měla být pro vaše dítě vyjímečným místem, na které bude mít vzpomínky po celý život. Trávení bezstarostných chvil na místě plném hraček, to je sen každého dítěte. Stěny vymalované oblíbenou barvou, skluzavka přímo v pokoji, princeznovská postel či barevné dřevěné parkety s abecedou. I takhle vypadají nejkrásnější dětské pokoje vašich ratolestí. Inspirujte se!

Růžová. Barva všech dívek, které sní svou pohádku v království plném barev. Podívejte se na nejkrásnější dívčí pokoje slovenských princezen.

Modrá a zelená pro kluky stvořená. Váš malý rošťák může skotačit svá šibalství ve vlastní skrýši. Která je ta pravá? Podívejte se do nejkrásnějších chlapeckých pokojů.

- Reklama -pr článek

Nejnovější články